До налаштувань торговельного підприємства відносяться загальні налаштування інтерфейсу, інформації, що друкуватиметься на попередніх чеках, параметрів резервування тощо, налаштування складського та бухгалтерського обліку. Також для кожного торгового підприємства мають бути визначені точки продажу та місця приготування страв – базова інформація для налаштування його конфігурації.
Групи та відділення підприємства, які відповідають точкам продажу та місцям приготування страв, відображаються у вигляді елементів дерева у лівій частині вікна Налаштування торгового підприємства, яке можна згортати та розгортати, натискаючи на значки + та - .
Рекомендується спочатку створити всі групи та відділення і лише потім задавати їх налаштування.
Якщо вибрати пункт Адміністрування → Налаштування торгового підприємства, відкриється вікно з наступними закладками:
- Загальні налаштування – містить поля для настроювання реквізитів торговельного підприємства, зовнішнього вигляду програми, параметрів резервування тощо.
- Налаштування обліку – у закладці задаються межі облікового дня у закладі, налаштування обліку ПДВ, формування накладних, а також час проведення документів, який буде підставлятися автоматично.
- Термінали та пристрої – тут може бути виконана прив'язка принтерів до певних терміналів (як додаткове налаштування конфігурації).
- Валюта містить поля для завдання одиниці фінансового обліку.
- Касові зміни – на даній закладці задаються дії системи при закритті та відкритті касових змін, наприклад, необхідність автоматично переносити всі відкриті замовлення на наступну зміну.
- Облік робочого часу – налаштування, що визначають процес прийняття явок під час закриття облікового дня.
- Повідомлення про помилки – закладка, щоб встановити параметри надсилання розробникам повідомлень про помилки в системі.
- Нумерація документів – на цій закладці може бути визначений шаблон, відповідно до якого надалі автоматично генеруватимуться номери створюваних складських документів.
- Кухонний екран – закладка для налаштування режимів роботи SousChef. Використовується, якщо на підприємстві є відділення, де для інформування кухні про замовлення використовується спеціальний кухонний термінал (SousChef).