Платіжний календар наочно показує рух грошових коштів на основі інформації про планові надходження та списання грошових коштів. З його допомогою ви зможете виявляти касові розриви та контролювати кредитоспроможність і платоспроможність організації.
Сума планованих доходів не повинна бути меншою за очікувані витрати. Якщо надходження перевищують платежі, це означає, що підприємство платоспроможне, у календарі відобразиться залишок грошей на рахунку. В іншому випадку компанія не зможе вчасно розплатитися за боргами.
У вкладці За платежами календар ділиться на дві частини:
Суми прострочених платежів виділяються червоним кольором.
Щоб дізнатися майбутні витрати, вкажіть період, який вас цікавить, і натисніть кнопку Оновити. Додатково ви можете відібрати платежі за Концепцією.
Якщо ви вказали період, що включає поточну дату, то всі прострочені платежі переносяться на поточний день і відображаються в окремій колонці. Для цього встановлено галочку Перенести всі прострочені платежі на сьогодні.
Якщо ви вказали період, який не включає поточну дату, то ця галочка не доступна, а всі прострочені платежі відображаються у своїх датах.
Прямо з графіка можна погасити заборгованість перед постачальниками за документами. Для цього в контекстному меню будь-якого рядка виберіть пункт Оплатити документи. Далі оформіть оплату, як описано в статті Заборгованість перед контрагентами.
Щоб відкрити список усіх непогашених на сьогодні або будь-яку дату платежів і оплатити їх, у контекстному меню комірки із сумою оплати виберіть пункт Показати платежі. Далі проведіть оплату, як описано в статті Планування грошових коштів.