Результати виконання плану можуть бути виведені як у вигляді абсолютних, так і і відносних значень. Для цього призначений параметр Показати  відхилення. Абсолютні значення (факт - план) і (факт × 100% / план) показані у колонках   △   і   △ (абс.),%   . Відносні значення (факт, % - план, %) показані в колонках .

     План може бути складено з урахуванням факту минулого періоду. Таким періодом може бути рік або місяць. Факт минулого періоду показується в колонці Факт п/п при встановленій галочці Показувати факт п/п. Відхилення від поточного факту (факт × 100% / факт п/п) показується в колонці   △(п.п.),%   . Для цього також потрібно встановити галочку Показати відхилення.

     Для зручності роботи зі звітом його можна отримати в компактному вигляді, при цьому у колонках статей бюджету залишаться тільки їхні номери. Для цього призначений перемикач Стандартний/Компактний. Щоб отримати поквартальний звіт, встановіть галочку Поквартально. Рахунки з нульовими показниками можна не показувати, для цього встановіть галочку Приховати рахунки з нульовим план-фактом.

     За замовчуванням підсумкові значення за звітний період показані в першій колонці даних, галочку Підсумки на початок встановлено. За необхідності можна показати підсумки в останній колонці, знявши цю галочку.

     У звіт можна виводити дані за статтями і місяцями, що цікавлять, це можна зробити за допомогою фільтрів.

     Запланований виторг і витрати на персонал автоматично підставляються в планувальник розкладу. Робота з план-фактом фіксується в Журналі подій. Створюються події при створенні, збереженні та видаленні плану.

     Щоб скласти новий бюджет:

  1. Виберіть у меню Фінанси → План-факт, а потім натисніть кнопку Створити.
  2. У полі Період вкажіть рік, на який складається план. За замовчуванням встановлено поточний рік.
  3. У полі Коментар введіть додаткову інформацію про річний бюджеті.
  4. Введіть планові показники за рахунками за кожен місяць зазначеного року.
         Для цього встановіть курсор у клітинку плану, що знаходиться на перетині рядка з потрібною статтею і колонки з місяцем, і введіть суму.
  5. Після введення всіх планових показників опублікуйте план. Для цього встановіть галочку Проведено і натисніть кнопку Зберегти і закрити.

     Налаштування план-факту відновлюються під час наступного сеансу роботи. Це стосується введених даних, встановлених фільтрів, сортування і групування, набору колонок.

     Планові показники можуть бути розраховані з урахуванням факту минулого року і автоматично внесені в план на рік. План може бути збільшений або зменшений на заданий відсоток. Для цього призначена дія Автопланування в річному плані. Дію можна застосувати до торговельних підприємств, що цікавлять підприємств, концепцій, статей і місяців, що цікавлять. Таке налаштування виконується за допомогою фільтрів.

     Наприклад, цього року ви хочете збільшити план з торговельної виручки на 10%. Для цього в річний план необхідно вивести дані тільки за статтею "торгова виручка" і задати "10%" для автопланування. При факті минулого періоду 100000 гривень за торговою виручкою встановлюється план 110000 гривень. За іншими статтями план не зміниться. Щоб зменшити план, задайте від'ємний відсоток, наприклад, "-10%", встановлюється план 90000 гривень.