Товарний звіт надає інформацію про всі документи, відповідно до яких було зареєстровано рух товарів на складах закладу.

     Цей звіт формується відповідно до форми ТОРГ-29.

     Для його отримання виберіть пункт меню Звіти або Товари і складиТоварний звіт, задайте період, що цікавить, склад (для цього натисніть кнопку Всі, навпроти складу має стояти галочка) і натисніть кнопку Оновити.

     Якщо встановлено галочку в полі Включати корекцію собівартості, звіт міститиме рядки з типом Корекція собівартості. Ці рядки відповідають проводкам з корекцією собівартості і з'являються під час оприбуткування товару на склад, у якого зареєстровано від'ємні кількісні залишки цієї позиції на момент оприбуткування. Більш детальну інформація про роботу з від'ємними залишками на складі наведено в розділі Калькуляція собівартості.

     Якщо галочка Включати корекцію собівартості не встановлена, то зі звіту будуть виключені дані, що відповідають проводкам з корекцією собівартості. У цьому випадку в даних звіту можуть з'явитися розбіжності між залишками на кінець заданого періоду і залишками на його початок з урахуванням приходу і витрати за період.

     За замовчуванням товарний звіт будується за всіма складськими документами. Якщо ви хочете отримати звіт тільки за певними даними, то натисніть кнопку Типи документів, зніміть галочки з тих документів, дані яких не повинні враховуватися при формуванні товарного звіту, і натисніть кнопку Оновити.

     Документи у звіті за замовчуванням згруповані за типом: Прихід і Витрата. Якщо ви бажаєте зняти групування за цим параметром, наведіть вказівник миші на його назву: Тип, натисніть ліву кнопку миші, перетягніть його в потрібну колонку списку даних, а потім відпустіть кнопку миші. Аналогічним чином ви можете прибрати групування, налаштоване вручну.

     На відповідних вкладках формуються Товарний звіт і дані щодо Витрати продуктів, виводяться підсумкові суми за надходженням і витратами та за кожною з обраної групи даних. Суми залишків на початок і кінець заданого періоду, підсумкові суми за приходом і витратою показані в нижній області вікна.

     Якщо Товарний звіт формується за кількома складами, то один документ може бути показаний у звіті двома рядками: у групі Витрата для складу, з якого товар відвантажується, і Прихід - для складу, на який товар надходить.

     Ви можете відкрити документ із товарного звіту, виконавши подвійне клацання по відповідному рядку. Бухгалтер бачить вхідні номери прибуткових накладних (номери накладних у постачальників) у колонці Вхідний номер.

     Вид документа ви можете визначити за префіксом у його назві, наприклад, прибуткова накладна має префікс "ПН". Залежно від виду документа в назву може бути включено найменування покупця, постачальника, складу або рахунку списання (наприклад, Акт списання: "АС Витрата продуктів"). Для документів Внутрішнє переміщення, Акт приготування та Акт переробки відображаються найменування складів списання та оприбуткування продукції (наприклад, внутрішнє переміщення: "ВП Склад Бар/Склад Кухня".

     У вкладці Витрата продуктів представлена інформація про всі елементи номенклатури, за якими зареєстровано витрату і прихід за вказаний період на обраних складах. Для кожної номенклатурної позиції відображається її кількість і собівартість на початок і закінчення обраного періоду.

     З форми отриманого звіту можна переглянути розширену оборотно-сальдову відомість, сформовану відповідно до фільтрації, заданої сальдову відомість, сформовану відповідно до фільтрації, заданої у звіті. Для цього натисніть кнопку Дія Оборотно-сальдова відомість.

     Звіт може бути експортований у формат в MS Excel за формою ТОРГ-29, для цього виберіть пункт Дія Excel (ТОРГ-29).

     Ви також можете згрупувати дані, наприклад, за полями "Найменування", "Вид документа", "Склад приходу" і "Склад витрати" та отримати товарний звіт у форматі MS Excel з урахуванням цього групування. Для цього в меню Дія виберіть пункт Excel.

     Товарний звіт може бути роздрукований у спрощеному вигляді або в стандартній формі ОП-14 - Відомість обліку руху товарів і тари на кухні (товарний звіт). Для друку в спрощеній формі необхідно натиснути кнопку Дії і вибрати пункт Друк. Для друку стандартної форми ОП-14 потрібно натиснути кнопку Дії Форма ОП-14. Відкриється вікно попереднього перегляду обраної форми звіту, звідки може бути виконано його друк.

     У формі ОП-14 товарного звіту містяться такі дані:

  • Залишок на початок дня - залишок продуктів на обраних складах на початок періоду;
  • Прихід: назва, номер і дата створення документа, собівартість продуктів за обліковими цінами, підсумкова сума за документом (поле Відмітки бухгалтерії);
  • Разом за приходом - сума собівартостей продуктів за всіма документами в рамках приходу;
  • Разом по приходу із залишком - "Разом по приходу" плюс "Залишок на початок дня";
  • Витрата: назва, номер і дата створення документа, сума фактичної реалізації (заповнюється тільки для документів з виручкою), собівартість продуктів за обліковими цінами, підсумкова сума за документом (поле Відмітки бухгалтерії);
  • Разом за витратами - сума собівартостей продуктів за всіма документами в рамках витрат;
  • Залишок на кінець дня - залишок продуктів на обраних складах на кінець періоду, розраховується як Разом за приходом із залишком мінус Разом за витратами.

     У товарному звіті можна вибрати документи, що цікавлять, і отримати за ними зведений звіт. Для цього натисніть Дія Зведені звіти → <назва звіту>.

     За обраними актами реалізації та видатковими накладними можна отримати зведений звіт Форма ОП-12. За актами реалізації, внутрішніми переміщенням і видатковими накладними - зведений звіт Марочний звіт. За видатковими накладними, актами реалізації та актами списання - зведений звіт Торг-16. За поворотними накладними, актами списання, актами реалізації та видатковими накладними - зведений звіт Витрата продуктів (відомість витрати продуктів).

     Можна також надрукувати масив форм за обраними документами. Для цього натисніть Дія Груповий друк → <назва звіту>.